Założenie stylowych klipsów do sukni

Na swój ślub czekałam bardzo długo i miało być to dla mnie najpiękniejsze wydarzenie w życiu. Dlatego też wszystko postanowiłam dokładnie zaplanować, żeby mieć dopięte na ostatni guzik. Musiałam przecież zadbać nawet o najmniejszy szczegół.

Idealny wygląd dzięki odpowiednim klipsom

klipsyMusiałam wybrać sobie jakąś stylową biżuterię. Włosy planowałam upiąć w kok i siostra uznała, że muszę założyć jakieś eleganckie kolczyki, tylko, że ja nawet uszu nie miałam przekłutych. Nigdy nie nosiłam kolczyków, dlatego nie zamierzałam też zakładać ich na swój ślub. Co ja mogłam zrobić? Ma szczęście moja siostra była ogarnięta i od razu wpadła na genialny pomysł, żebym kupiła sobie klipsy, do których nie muszę mieć dziurek w uszach. U mnie w sklepie jubilerskim na osiedlu był ogromny jubiler, w który był wybór klipsów. Bez problemu znalazłam takie, które idealnie pasowały do mojej sukni ślubnej. Na dodatek były stylowe i modne. Kiedy wróciłam do domu, to od razu pochwaliłam się siostrze kupionymi klipsami. Była pod ogromnym wrażeniem i bardzo jej się spodobały. Od razu ubrałam sukienkę i przymierzyłam biżuterię. W idealnie dopasowanych klipsach wyglądałam pięknie i całość idealnie do siebie pasowała. Niewiele za nie zapłaciłam a efekt był niesamowity. Z takimi klipsami mogłam śmiało iść do ołtarza, ponieważ wiedziałam, że każdy zwróci na mnie uwagę. Wisiorek kupiłam w tym samym sklepie i wybrałam taki, który idealnie pasował do moich pięknych i stylowych klipsów.

W dniu ślubu z samego rana pojawiłam się w salonie fryzjerskim. Dwie godziny miałam układane włosy, ale efekt końcowy był dokładnie taki jak chciałam. Wyglądałam pięknie. Makijaż robiła mi moja przyjaciółka, która prowadziła własny salon kosmetyczny, dzięki niej wyglądałam pięknie.