Transfery na lotniska

Bardzo często podróżujemy – wszędzie dosłownie. Zwiedzamy cały świat wzdłuż i wszerz. Najczęściej wybieramy hotele na uboczu bardzo oddalone od centrów wielkich zatłoczonych miast. Nieważne czy jest to Bilbao czy Llanfairpwllgwyngyllgogerychwyrndrobwllllantysiliogogogoch (czyli najdłuższa nazwa miejscowości na świecie, tam byliśmy dwa dni temu)  – zawsze, za każdym razem potrzebujemy jakiegoś transferu. Czy to z lotniska, czy też do centrum wielkiego miasta. Musimy być przegotowani na każdą ewentualność. Nasze porady będą co do transferów będą poniżej.

Transfery na lotniska, do hotelu, do centrum miast

transfer na lotniskoStworzyliśmy ten mini przydatny poradnik dla podróżników doświadczonych i tych z mniejszym bagażem przygód za sobą. Mam nadzieję, że po przeczytaniu wasza wiedza będzie nieco poszerzona. Czasem wystarczy wypożyczyć samochód – ale jest to dla nas raczej ostateczność. Na pewno transfer na lotnisko jest tym najpotrzebniejszym i z niego najbardziej korzystamy. Co wyprawę, chyba że musimy wypożyczyć wspomniany powyżej samochód. My zawsze planujemy wszystko z wyprzedzeniem – nauczyło nas to doświadczanie. Sprawdzamy wszystkie możliwości, porównujemy ceny. Tak aby wszystko było najkorzystniej i najwygodniej. Ceny transferów z tego samego lotniska do tego samego wybranego przez nas hotelu, niekiedy potrafią być kolosalnie inne, a niczym się nie różnić. Ani jakością samochodu, którym podróżujemy ani tez szybkością pokonywanie obranej przez naszego kierowcy trasy. Dlatego też zawsze musimy sprawdzać inne możliwości.

My korzystamy z super nowoczesnej, stosunkowo nowej aplikacji, która wyszukuje i porównuje dla nasz wszystkie możliwe transfery z lotniska do hotelu. Bez niej nasze wyjazdy zapewne byłyby bardziej skomplikowane a planowanie duża więcej czasu kosztowałoby nas. Dlatego też zachęcamy do korzystania.