Rowery trekingowe Romet

Wybór najlepszego roweru nie jest prostu, bo na rynku znajdziemy mnóstwo modeli spełniających różne wymagania. Inaczej wygląda rower do jazdy miejskiej, a inaczej do górskich wycieczek, dlatego konieczne jest porównywanie parametrów.

Czym się różni Wagan od innych modeli?

romet wagan 5Rowery są podzielone ze względu na ich przeznaczenie. Wiąże się to z zamontowanym osprzętem, który może nam znacznie ułatwiać pokonywanie konkretnej trasy. Rowery górskie muszą być lekkie i nie mogą posiadać zbędnego wyposażenia, które zmniejszyłoby ich zwrotność. Rower trekingowy, to na przykład Romet Wagan 5, który posiada pełne wyposażenie turystyczne. Jest on znacznie cięższy i zdecydowanie mniej zwrotny niż górski. Rowery trekingowe są przeznaczone do pokonywania dalekich tras w warunkach miejskich, albo drogowych, gdyż posiadają dość duże i wąskie opony. Aby ułatwić kierowcy jazdę, Wagant 5 został wyposażony aż w dwadzieścia siedem przerzutek, które płynnie zmienimy nawet jadąc pod górę. W skład jego wyposażenia wchodzi wytrzymały, tylny bagażnik, na którym możemy powiesić dwie sakwy na bagaże, błotniki i osłona na łańcuch. Rower jest świetnie dostosowany do dalekich podróży, dlatego wybierają go osoby, które uwielbiają podróżować na jednośladzie. Rowery marki Romet posiadają przedni amortyzator, który możemy samodzielnie regulować w zależności od pokonywanej trasy. Dzięki takiemu rozwiązaniu, zmniejszymy do minimum wstrząsy i wibracje podczas jazdy. Cały rower waży niecałe osiemnaście kilogramów.

Rower Wagant, t typowy rower podróżnika. Co rok rower tego modelu jest unowocześniany o nowe rozwiązania technologiczne, dzięki czemu jazda na nim to czysta przyjemność. Model Wagant 5 możemy kupić w sklepach internetowych już za niecałe dwa tysiące złotych.