metki skóropodobne

Rodzaje metek skóropodobnych

W ostatnim czasie jednym z popularniejszych hobby stała się nauka samodzielnego szycia na maszynie, po wyborze pierwszej maszyny, zaczynamy szyć nasze projekty. Wraz z nabytymi umiejętnościami, chcemy aby uszyte przez nas ozdoby, ubrania czy zabawki były jeszcze bardziej spersonalizowane, ciekawym akcentem jest doszycie własnej metki ze skóry ekologicznej.

Jaki mamy wybór metek skóropodobnych?

metki skóropodobneObecnie mamy szeroki wybór metek skóropodobnych w zależności od tego czego szukamy, jeżeli potrzebujemy kilku sztuk do naszych ubrań, w sklepach spotkamy się z gotowymi już naszywkami w różnych kształtach i wielkościach, od zwykłych, jak prostokąty i kwadraty, do bardziej finezyjnych np. w kształcie gwiazdek czy puzzli. Ich ceny wahają się między 1 – 3 zł za sztukę. Metki skóropodobne są wykonane z wysokiej jakości materiału który jest odporny na ścieranie, nie traci koloru ani kształtu podczas prania w wodzie, ale należy uważać aby temperatura nie była zbyt wysoka. Jeżeli chcemy aby nasze metki były jeszcze bardziej oryginalne, możemy zdecydować się na własny wzór. Projektując własne metki należy pamiętać, że wiążę się to z zakupem większej ich ilości, najczęściej minimum to około 50 – 100zł, a cena uzależniona jest od trudności projektu i zamówionej przez nas ilości. Kupując większą ilość zyskujemy szansę na korzystniejszą cenę. Producenci do wycięcia metek używają plotera cnc, lasera co2, bądź prasy hydraulicznej, pozwala to na  precyzyjne odwzorowanie projektu Klienta, do wyboru jest także szeroki wachlarz kolorów.

Metki przydadzą się nie tylko domowym krawcowym oraz osobom prowadzącym mały własny biznes, będą także dobrym rozwiązanie na znikające ubrania w żłobku czy szkole. Oznaczone imieniem dziecka nie będą się już gubiły. Szeroki wybór metek i coraz więcej firm oferujących usługi ich wykonania świadczą o szerokim zainteresowaniu i rosnącej popularności tego produktu.

Dodaj komentarz