Pudełko z piękną poduszką wraz z obrączkami

Dzień naszego ślubu był dla mnie bardzo ważny i wyjątkowy. Od wielu miesięcy przygotowywałam się na ten czas i chciałam, aby wszelkie dekoracje i aranżacje kwiatowe, goście oraz inne elementy ślubne były idealnie dopasowane do moich oczekiwań. Cieszyłam się, że na rynku jest taki duży wybór przeróżnych akcesoriów ślubnych.

Stylowe poduszki ślubne z obrączkami w pudełku

poduszka na obrączki z pudełkiemW Internecie znalazłam wiele interesujących mnie rzeczy i produktów, które idealnie pasowały na ślub i wesele. Zamówiłam dekoracje, kwiaty, ozdoby do domu i mieszkania, a nawet stylowe walizki podróżne nawiązujące swoim wyglądem do nowożeńców. W pewnym sklepie internetowym zamówiłam także drobiazg, który miał jeszcze bardziej ubarwić ceremonię kościelną. Po przejrzeniu kilku propozycji, zdecydowałam że moja poduszka na obrączki z pudełkiem będzie stylowa i bardzo klasyczna. Zamówiłam poduszkę, która była wykonana z matowej tkaniny w kolorze biały. Stylowym elementem poduszki była koronka i misternie wykonane różyczki, również w kolorze biały. Pudełko prezentowało się nad wyraz klasycznie, było wykonane z drewna matowego i idealnie komponowało się z poduszką. Obrączki, które umieściliśmy na poduszce perfekcyjnie pasowały do naszej ceremonii ślubnej, a całość przepięknie prezentowała się na fotografiach wykonanych podczas ślubu. Poduszka z ozdobnym pudełkiem spoczywała w rękach mojego brata, który był naszym świadkiem i w odpowiednim momencie nabożeństwa została przez niego wyeksponowana, aby spełnić swoje zadanie. Taki mały drobny element ślubny był niezwykle oryginalnym dodatkiem do naszego pięknego ślubu, a cała uroczystość wydała się być bardziej elegancja i stylowa.

Planując swój własny ślub i wesele starałam się nie pominąć żadnej ważnej rzeczy. Chciałam, aby nawet najdrobniejszy element wystroju czy dekoracji ślubnej był w moim stylu. Dzięki temu, czułam się jeszcze lepiej w najpiękniejszym dniu mojego życia.