Powłoki sufitowe znanych marek

Obecnie osoby zainteresowane wykonaniem remontu lub wykończenia mieszkania czy innego lokalu mają do dyspozycji więcej technologii i materiałów niż kiedykolwiek. Z jednej strony to dobrze gdyż daje to duże możliwości, z drugiej zaś zmusza inwestora do wyboru tej najwłaściwszej. Architekci wnętrz coraz częściej się sięgają po sufity i ściany napinane.

Nowe powłoki sufitowe i ścienne

barrisol mirrorStosując nowoczesne powłoki napinane na sufity i ściany można w bardzo szybki i nie wymagający dużych nakładów pracy sposób zmienić oblicze każdego lokalu. Jest to technologia nie generująca podczas montażu zabrudzeń i pyłów. Powłoki do wykonania sufitów napinanych dają się dowolnie kształtować, a końcowy efekt wizualny uzyskanego sufitu zależy wyłącznie od koncepcji inwestora i profesjonalizmu producenta. Najlepsze firmy producenckie w Polsce mogą się poszczycić wyjątkowo dobrą jakością usług i doświadczeniem. Przeprowadzają klienta od przez wszystkie etapy od wyboru wariantu przez rzetelną wycenę opartą na pomiarach do usług montażowych i serwisowych. Podstawą wykonania trwałego i efektownego sufitu napinanego jest najwyższa jakość zastosowanych powłok i membran. Rodzimi producenci pracują na materiałach pvc, tkaninach poliestrowych i tekstyliach satynowych najlepszych europejskich producentów. Najlepszym tego przykładem jest zastosowanie materiałów marki Barrisol i Artolis. Wykonuje się z nich bardzo dekoracyjne sufity od prostych typu Barrisol mirror do wymyślnych sufitów o artystycznej formie. Są to powłoki, które wspaniale komponują się z oświetleniem. Ich cechą jest efektywność i bardzo duża wytrzymałość.

Zalety sufitów napinanych można mnożyć. Oprócz niewątpliwych zalet dekoracyjnych posiadają one wiele bardzo przydatnych cech praktycznych. Są odporne w 100 procentach na wilgoć, są to również powłoki ogniotrwałe. Ich montaż poprawia akustykę pomieszczenia oraz je wycisza. Co ważne, nie wymagają one żadnych zabiegów renowacyjnych i naprawczych.