Potrzebuję osoby do nakręcenia video

Mam własna firmę, która działa na rynku dopiero od dwóch lat. Doświadczenie niewielkie, ale mogę się pochwalić, że moja działalność bardzo dobrze PROSPERUJE. Już teraz zatrudniam kilkanaście osób – wykształconych specjalistów. Dla filmy niezbędna jest reklama, dlatego chciałbym nakręcić film promujący moją firmę.

Wideofilmowanie popularną usługą w Katowicach

wideofilmowanie katowiceSiedzibą mojej firmy są Katowice – centrum Śląska. Mieszkańców jest bardzo dużo, więc usługi, jakimi są wideofilmowanie Katowice są bardzo popularne. Ja osobiście potrzebuję profesjonalnej osoby do nakręcenia video. Mam na to przeznaczoną sporą sumę pieniędzy. Chciałbym, aby osoba, która nakręci o nas video będzie przede wszystkim profesjonalna i powinna posiadać odpowiednio dobry sprzęt do filmowania, ponieważ liczę na dobrą jakość. Ważne jest również nie byle jakie doświadczenie. Zanim wybiorę firmę, której zlecę nakręcenie filmu, obejrzę portfolio. Po prostu sprawdzę, kto w Katowicach tak naprawdę jest najlepszy. I tutaj pojawia się też kwestia montażu. Film musi mieć tak zwane „moment”, a nie ciąg nudnych wydarzeń. Musi przykuwać uwagę odbiorcy. Specjalistów nie brakuje, ale poszukać tego jedynego to nie lada wyzwanie. Moi koledzy z pracy już kręcą nosem na ten film, ponieważ nie chcą się pokazywać w kamerze. Jednak patrzeć na to z boku nie ma się czego wstydzić. Robię to też dlatego, aby zachęcić młode osoby, aby wykonywały u mnie praktyki. Chcę pokazać dobry sprzęt, urządzenia, budynek, zaplecze i oczywiście siebie!

Ja też będę musiał powiedzieć kilka słów do kamery. Mam nadzieję, że szybko uda mi się znaleźć dobrego kamerzystę. Jak już powiedziałem wcześniej, wideofilmowanie jest popularną usługą w Katowicach. Chciałbym, aby film o mojej firmie wyszedł profesjonalnie. Liczę że tak właśnie się stanie.