Piękny wieszak na ubrania

Kiedyś, gdy byłam małą dziewczynką, marzyłam sobie, że jak dorosnę, będę miała własną garderobę, pełną sukienek, butów i innych kreacji. Nawet zrobiłam sobie mały plan i rozrysowałam to, co chciałam za parę lat zrobić. Kiedyś znalazłam ten rysunek i przyznałam, że jako dziecko miałam już spore umiejętności techniczne i aranżacyjne.

Zachwycające wieszaki kute

solidny wieszak na ubrania kutyUdało mi się w małym stopniu chociaż spełnić marzenie z dzieciństwa. Zrobiłam sobie małą garderobę niedaleko sypialni. Nie było to nic wielkiego, jednak byłam zadowolona. Potrzebowałam tylko odpowiednio wyposażyć garderobę. Były mi potrzebne wieszaki i kartony ozdobne do szalików, broszek i innych tego typu rzeczy. Dlatego weekend zaplanowany był aktywnie, wybrałam się na zakupy, Najpierw kupiłam kilka kartonów w stylu vintage, następnie przeszłam na dział z wieszakami. Jak tylko zobaczyłam solidny wieszak na ubrania kuty, to od razu wiedziałam, że to będzie idealne dopełnienie moich planów z dzieciństwa. Wieszak wyglądał niesamowicie. Poza tym, był elegancko zdobiony. Jego górne części wyginały się na kształt krzewów kwiatów. Wieszak był w czarnym kolorze, co nadawało mu klasyki samej w sobie, Czerń i biel to wiecznie pożądane kolory i wiele osób wyposaża mieszkania tylko w tych barwach. Nie mogłam się doczekać, aż wieszak znajdzie się w moim domu, dlatego jak najszybciej dokonałam zakupu i wróciłam.

Mąż pomógł mi usytuować wieszak w najkorzystniejszym miejscu. Niedługo to potrwało, nie było żadnego problemu z montażem. Chwilę później układałam już ciuchy na swoje miejsca. Ile mi to przyjemności sprawiało, jak sobie tak mogłam układać i zmieniać ułożenie odzieży. Gdy skończyłam, zerknęłam na efekt końcowy. Wszystko wyglądało zupełnie tak, jak zaplanowałam to sobie w dzieciństwie.