Jedna z wkrętarko-wiertarek Stanley

Stanley to firma, która na polski rynek dostarcza różnego typu narzędzia elektroniczne. Wśród produktów tej firmy znajdziemy również, prawdopodobnie jedne z najpopularniejszych elektronarzędzi, wykorzystywanych do wykonywania różnego rodzaju prac domowych, a mianowicie wkrętarko-wiertarki, których użyteczność jest jeszcze większa ze względu na przenośność tego urządzenia.

Kilka słów o wkrętarko-wiertarce FMC601C2S

popularna stanley fmc601c2sJedną z wkrętarko-wiertarek produkowanych przez firmę Stanley, jest popularna Stanley FMC601C2S. Jest to urządzenie charakteryzujące się zasilaniem akumulatorowym, co oznacza, że jest ono w pełni przenośne, nie ograniczane długością kabla. Dzięki tego typu zasilaniu możemy również wykonywać wkrętarko-wiertarką bardziej skomplikowane działania, nie przejmując się możliwością uszkodzenia przewodu. Akumulator zasilający narzędzie stworzony jest w takiej technologii, która pozwala nam nie martwić się ilością zasilań i skracaniem żywotności baterii poprzez kolejne ładowanie. Ładowania możemy dokonywać zawsze, gdy uznamy, że jest nam ono potrzebne. Wkrętarka charakteryzuje się obrotami wykonywanymi w prawą i lewą stronę, dzięki czemu daje nam więcej możliwości niż wkrętarka z obrotami jednostronnymi. Mechanizm wyposażony jest w dwubiegową przekładnię, dzięki czemu możemy z pełną skutecznością dokonywać wiercenia i wkręcania w różnych materiałach, co również zwiększa nasze możliwości.

Z dodatkowych funkcjonalności oraz akcesoriów, wkrętarko-wiertarka wyposażona jest w ledowe oświetlenie, które ułatwi nam pracę również w słabo oświetlonych miejscach. Do urządzenia dołączona jest także pojemna torba, która umożliwi nam komfortowe przemieszczanie się z wkrętarko-wiertarką, gdziekolwiek będziemy chcieli ją ze sobą zabrać.