Ile kosztuje ozonowanie pomieszczeń?

Pozbycie się ze swojego domu, czy mieszkania drobnoustrojów i mikroorganizmów to bardzo kusząca perspektywa, bowiem któż nie lubi higienicznie czystych pomieszczeń, gdzie nie mamy do czynienia z alergenami, czy też wolnymi rodnikami?

Warszawscy specjaliści od ozonowania mieszkań 

ozonowanie pomieszczeń warszawaOzonowanie to nic innego, jak zabieg odkażający. Jego skuteczność możemy porównać jedynie z chlorowaniem, którego jednak nie stosuje się do codziennej dezynfekcji mieszkań, czy domów. Bowiem jest niezwykle toksyczny dla nas, a jego opary mogą trwale uszkodzić układ oddechowy. Natomiast ozonowanie to zabieg w stu procentach bezpieczny, wykorzystujący, naturalnie występujący w atmosferze, ozon. Posiada on właściwości utleniające, co oznacza, iż doskonale nadaje się do odkażania. W ozonowanych pomieszczeniach nie pozostaje ślad po wszelkiego rodzaju mikroorganizmach i drobnoustrojach, jak alergeny, wolne rodniki, roztocza kurzu domowego, wirusy, bakterie, czy też cząsteczki smogu. Poza działaniem odkażającym, ozonowanie warto przeprowadzić, jeżeli chcemy pozbyć się trudnych do usunięcia zapachów, jak na przykład fetor pleśni, czy tez charakterystyczny zapach zwierząt domowych. Jeśli zainteresowało nas ozonowanie pomieszczeń Warszawa jest miejscem, gdzie nie brakuje specjalistów od tego rodzaju usług. Bowiem ozonowaniem trudnią się nie tylko firmy dezynfekcyjne, ale też te, które zajmują się wyłącznie ozonowaniem. Jeśli chodzi o jakość usług i ceny, są miedzy nimi pewne różnice. 

Warszawskie firmy, które mają w swojej ofercie ozonowanie używają wyłącznie najnowszych urządzeń i posiadają wykwalifikowane kadry, które działają rzetelnie i profesjonalnie. Koszt jednego zabiegu może się wahać między sto, a sto pięćdziesiąt złotych. W przypadku większych powierzchni stawka może być nieco większa.