Elegancki zaproszenia na zamówienie

Od dziecka moją wielką pasją były wszelkiego rodzaju prace plastyczne. Na przestrzeni lat próbowałam wielu dziedzin sztuki, sprawdzałam różne techniki. Ostatecznie pozostałam przy dwóch dziedzinach, mianowicie przy malarstwie i własnoręcznym tworzeniu kartek okolicznościowych. Jak chodzi o te ostatnie, to w ostatnim czasie zaczęłam na nich nawet zarabiać. Wszystko przez polecenia wśród znajomych. 

Ręcznie robione zaproszenia

zaproszenia na chrzestW życiu tak to już jest, że jak coś robimy z pasji i wkładamy to serce, to zawsze przynosi to dobre rezultaty. Ta było w przypadku mojej pasji, jaką są różnego rodzaju prace plastyczne. Długo szukałam dziedziny, w której będę się dobrze czuła i ostatecznie wyklarowało mi się malarstwo oraz własnoręczne tworzenie kartek. Kilka razy zdarzyło mi się zrobić telegramy na zamówienie i od tamtego czasu zamówienia sypią się jak z rękawa. Nigdzie się nie promuje i nie reklamuje, wszystko wychodzi naturalnie poprzez polecenia wśród znajomych i rodziny. Niedawno po raz drugi robiłam zaproszenia na chrzest, proste, ale bardzo eleganckie. Zaproszenia są o wiele trudniejszym tematem, bo trzeba ich zrobić ileś naście sztuk, a wszystkie takie same. Na szczęście znalazłam na to sposób i udaje mi się wykonywać takie same zaproszenia i to w stosunkowo niedługim czasie. Wcześniej nie spotkałam się z tym, żeby na chrzest wręczane były zaproszenia, co innego na ślub. Okazuje się, jednak, że zaproszenia na chrzest stają się coraz bardziej popularne i coraz więcej osób korzysta z takiej opcji. 

W tym roku dosyć mocno rozwinęła się moja pasja, która poszła w kierunku zarobkowym. Zarabiam dodatkowe pieniądze głównie na wykonywaniu telegramów oraz zaproszeń na zamówienie. Coraz więcej osób chce, żeby ich zaproszenia były wykonane ręcznie. Wyglądają one bowiem wtedy bardzo atrakcyjnie.