Beton dekoracją salonu

Od kiedy pamiętam pasjonowało mnie zagadnienie dotyczące projektowanie wnętrz. Zawsze podobały mi się ładnie urządzenie przestrzenie i w skrytości serca marzyłam o tym, że kiedy też nauczę się projektować takie ładnie przestrzenie. I nauczyłam się. Co prawda nie ukończyłam studiów w tym zakresie, ale zdobyłam wiedzę na własną rękę, między innymi uczestnicząc w różnego rodzaju kursach. 

Aranżacja z betonem architektonicznym

płyty betonowe dekoracyjneJedną z moich największych pasji jest aranżowanie wnętrz. Uwielbiam zmieniać oblicza pomieszczeń, głównie mieszkalnych. Moi znajomi podczas robienia remontu wynajmują mnie do pomocy, żebym pomogła im zaprojektować idealną przestrzeń. Teraz ja mam pole do popisu, bo urządzam własny dom, którego właśnie skończyła się budowa. Zawsze marzyłam o tym, żeby mieć we wnętrzu płyty betonowe dekoracyjne i w końcu mogę te marzenie wprowadzić w życie. Wiele osób uważa, że beton na ścianie, nawet ten dekoracyjny, dodaje wnętrzom zbytniej surowości. Uważam, jednak, że dobrze przemyślana przestrzeń z tego typu dekoracją może być bardzo przytulna i oryginalna. Ja zastosuje betonowe płyty w salonie, łącząc je z naturalnymi odcieniami. W salonie będzie dużo zieleni, która dodawać będzie wnętrzu sielskiego klimatu. Same płyty betonowe mają dosyć duże rozmiary i tworzą bardzo ciekawą strukturę na ścianie. Możliwe, że pojawią się one również w mojej sypialni. Beton architektoniczny można też z dużym powodzeniem stosować na ścianach w łazience lub kuchni.

Dla każdego pasjonaty projektanta, możliwość urządzenia własnego domu jest rajem na ziemi. Bo nic nas wtedy nie ogranicza i nie trzeba dostosowywać się do wymagań klienta. Ja jestem właśnie na etapie projektowania wnętrz. I w końcu mogę zastosować w nich beton architektoniczny, który od wielu lat bardzo mi się podoba na ścianach.